Prívesné vozíky      Regalové sysémy     Sklápací vozík

 

WallTrailer

WallTrailer je jedinečný prívesný vozík, ktorý Vám ušetrí množstvo priestoru, pretože sa dá zložiť na šírku 38 cm. Vďaka bohatému príslušenstvu je veľmi variabilný a má mnoho možností použitia. Jedinečný mechanizmu umožňuje rýchle a jednoduché sklopenie vozíka. Parametrami nijako nezaostáva za bežným vozíkom. Tým, že sa WallTrailer dá sklápať, taktiež nijako nestráca na kvalite, životnosti a odolnosti. Bol testovaný v najrozsiahlejšom skúšobnom areáli v strednej Európe Tatra Kopřivnice. Testy prebiehali na rôznych špeciálnych okruhoch a vozovkách pri preťažení a vo vysokej rýchlosti.

Technické informácie

Jednonápravový nebrzdený príves do 750 kg.

Konštrukciu tvorí vysokopevnostná zváraná oceľová konštrukcia z uzavretých profilov, ktorá zaručuje dlhoročnú životnosť. Všetky oceľové časti sú žiarovo pozinkované. Bočnice sú vyrobené z pozinkovaného plechu. Prednú a zadnú bočnicu je možné sklápať aj odnímať. Bočné bočnice je možné sklápať.

Súčasťou základnej výbavy je: mechanizmus na sklopenie vozíka, sklápatelné bočnice, 4x podlahový úchyt, 8x úchyt na konštrukcii, vodeodolná protišmyková preglejka, predné oporné polohovateľné koliesko. Konštrukčná rýchlosť 130 km.

Celková hmotnosť:750 kg
Úžitková hmotnosť:570 kg
Hmotnosť vozíka:180 kg
Celková dĺžka:309 x 160 cm
Celková hĺbka zloženého vozíka od steny:38 cm
Rozmery ložnej plochy:185 x 118 cm
Hrúbka plechov1,5 mm!
Pneumatiky:4,5 x 10"
Brzdy:nie
Náprava:Knott