Profil firmy

Už viac ako dve desaťročia prinášame na trh inovatívne a kreatívne riešenia pre prostredie, v ktorom sa každodenne pohybujeme. Pomocou najnovších technológií a skúseností vyvíjame výrobky, ktoré uľahčia fungovanie či už firmám alebo súkromným osobám.

Máte problém, pre ktorý hľadáte riešenie? Náš profesionálny tím je pripravený ponúknuť nápad vo forme jedinečného produktu, aký na trhu ešte nebol.

Svoje najnovšie idey a názory zákazníkov sme pretavili do skutočnosti a vyrobili sme multifunkčný sklápací prívesný vozík. Teraz už nemusíme hľadať priestor pre jeho uskladnenie. Nemusíme sa báť o prepravu akéhokoľvek nákladu. Vieme, že sa môžeme spoľahnúť na WallTrailer.

Pracujeme aj na vývoji a výrobe nápojových systémov pre chladiace zariadenia. Uľahčujú nám život v práci, v obchodných sieťach, na čerpacích staniciach. Pracujú za nás jednoducho a bez námahy.

Pretože myslíme na zelenú planétu, svoje myšlienky uplatňujeme pri výrobe lisovacích zariadení a enviro produktov. Vďaka nim môžeme recyklovať efektívnejšie a tak eliminovať negatívny vplyv vyprodukovaného odpadu na životné prostredie.

V našej spoločnosti narábame s myšlienkami, ktoré nám pomáhajú vytvoriť si zdravší a priestrannejší svet okolo nás.